Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piekarach

Klub 7 kontynentów

Utworzono dnia 27.11.2020

W dniu 25 listopada 2020 odbyło się pierwsze spotkanie online w naszym klubie 7 kontynentów.

Tematem spotkania była NORWEGIA.

Uczniowie usłyszeli trochę informacji  o tym kraju, obejrzeli mapy.

Następnie oglądali zdjęcia, które zrobiłam kilka lat temu w Oslo, czyli stolicy Norwegii.

Kilka z tych zdjęć zamieszczam.

Możecie na nich zobaczyć: budynek Opery, twierdzę Akerhus, pałac królewski, budynek, gdzie odbiera się pokojową Nagrodę Nobla, Muzeum statku FRAM (jest to statek, na którym Roald Amundsen popłynął w roku 1911 do wybrzeży Antarktydy i jako pierwszy człowiek na Ziemi, wraz t towarzyszami, zdobył BIEGUN POŁUDNIOWY), oraz kilka pomników (trochę zabawne) i widoki ogólne.

W grudniu , z inicjatywy obecnych na tym spotkaniu uczniów, wybierzemy się wspólnie do FINLANDII!

 Może uda nam się spotkać świętego Mikołaja!

Zapraszam na następne spotkanie. O terminie poinformuję.

Barbara Maciążek

Klub 7 kontynentów

Utworzono dnia 27.11.2020, 15:09

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku dla naszej Szkoły

WSPIERAMY SĄSIADÓW

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Zegar