Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piekarach

Szkolenie z ceremoniału pocztu sztandarowego i prezentacji flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Utworzono dnia 23.06.2021
Krakowska Drużyna Orląt im. Antosia Petrykiewicza zorganizowała szkolenie z ceremoniału pocztu sztandarowego i prezentacji flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Z naszej szkoły zaszczytną funkcję pocztu sztandarowego pełnią: Zuzanna Knez i Natalia Rożek z kl. VI oraz reprezentanci z kl. VII: Julia Krupa, Julia Lewandowska, Daniel Sobesto oraz Eryk Żmudka.
Aby podtrzymywać i upowszechniać tradycje narodowe, pielęgnować polskość, a także rozwijać świadomość narodową, obywatelską i kulturową, młodzi ludzie spotkali się z innymi pocztami sztandarowymi z 6 szkół Gminy Liszki na spotkaniu prowadzonym przez sierż. Bartosza Wołkowskiego z Krakowskiej Drużyny Orląt im. Antosia Petrykiewicza.
 
Monika Żmudka

zdjęcia

Utworzono dnia 23.06.2021, 06:08

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku dla naszej Szkoły

WSPIERAMY SĄSIADÓW

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Zegar