Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piekarach

Zbieramy deszczówkę !!!

Utworzono dnia 11.09.2020

Nasza szkoła otrzymała od Gminy Liszki zbiornik na deszczówkę. Od dziś będzie nam służył do zbierania wody, którą wykorzystamy do podlewania kwiatów w szkolnym ogrodzie.
Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi i Pani Małgorzacie Soja za ten ekologiczny prezent!!!

Zbieramy deszczówkę !!!

Utworzono dnia 11.09.2020, 17:18

Przekaż 1,5% podatku

Przekaż 1,5% podatku dla naszej Szkoły

WSPIERAMY SĄSIADÓW

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Zegar